REGULAMIN #OdrobinaMarketingu

 1. Właścicielem sklepu internetowego on nazwie #OdrobinaMarketingu.pl oraz marki #OdrobinaMarketingu – jest:
  AMIS – Anna Odrobińska
  ul. Konradowska 24
  67-400 Wschowa
  NIP: 6972269230
 2. Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży z naszą firmą i wyrażeniem zgody na przetwarzane danych osobowych. Zamówienia realizowane są w momencie wpłynięcia zapłaty za złożone zamówienie i nie później niż do 7 dni roboczych od wpłynięcia zapłaty za zamówienie.
 3. Po potwierdzeniu zamówienia, klient otrzyma wiadomość na podany przy rejestracji adres email, która jest potwierdzeniem wpłynięcia zamówienia do sklepu odrobinamarketingu.pl.
 4. Wszystkie ceny produktów są cenami brutto podanymi w złotych polskich oraz zawierają podatek VAT.
 5. Oferowane produkty są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.
 6. Dostępne formy płatności to przelew bankowy, szybkie płatności Przelewy24, PayPal oraz zakupy ratalne Przelewy24.
  Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Przelewy24.
 7. W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu 5 dni roboczych na rachunek bankowy (mBank): 30 1140 2004 0000 3602 7852 3971.
 8. Zamówione produkty dostarczamy firmą kurierską. Koszt dostawy pokrywa zamawiający.
 9. Dostawa produktów jest ograniczona do obszaru krajów Unii Europejskiej. Koszty dostawy podane na stronie dotyczą wysyłki na terenie Polski.
 10. Zgodnie z wymogami ustawy “o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” z dnia 02/03/2000 (t.j. Dz. U. z 2012 poz 1225) kupujący może odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny w terminie 14 dni kalendarzowych od daty dostawy. Gotowy formularz odstąpienia od umowy jest dostępny tutaj
 11. W przypadku reklamacji, w pierwszej kolejności prosimy o skontaktowanie się z obsługą sklepu, bądź wypełnienie formularza reklamacyjnego. Prosimy o nieodsyłanie produktu przed wcześniejszym kontaktem.
 12. W przypadku rozpoczęcia procesu reklamacyjnego poprzez wypełnienie i przesłanie formularza reklamacyjnego sklep Carcornershop.com ma 14 dni na jego rozpatrzenie i przesłanie odpowiedzi.  (zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu pierwszych 24h).
 13. W zamówieniu należy wpisać dane adresowe, niezbędne do realizacji zamówienia. Pola wymagane oznaczone są *.
 14. Szczegóły na temat ochrony danych osobowych oraz polityki cookies znajdują się w dziale polityka prywatności i cookies.
 15. Klient ma wgląd do swoich danych osobowych, może je aktualizować, uzupełniać lub usuwać.
 16. Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki dokonywania zamówień w sklepie internetowym carcornershop.com.
 17. Niniejszy regulamin nie ogranicza praw klientów wynikających z przepisów Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 27, poz. 252 ze zm.), ustawy z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego (Dz. U. nr 141 poz. 1176 ze zm.) oraz ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 ze zm.).s
 18. Wszystkie materiały takie jak zdjęcia, grafiki, projekty bądź inne treści graficzne czy video zamieszczone na stronie #OdrobinaMarketingu, w materiałach do pobrania czy innej formie dostępnej do użytku publicznego, zostały wykonane przez właścicieli i pracowników sklep #OdroinaMarketingu i podlegają ustawie o prawach autorskich i rozpowszechnianiu treści.
  Zgodnie z art. 23 ust. 1 UstPrAut oraz z godnie z art. 6 ust. 1 pkt 3 UstPrAut pliki te są tylko i wyłącznie do użytku własnego. Można korzystać z grafik i zdjęć w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia, chyba że ustawa stanowi inaczej.