Dowiedz się co ukrywane jest za kulisami szkoleń Facebook™ Ads, oraz jakie tajemnice chowają się za budową stron opartych o WordPress.

Odkryj tajemnice Facebook™ i WordPress, o których nie mówi się głośno!

Minuty
Sekundy

PRZYKRO MI, ale czas dobiegł końca!

Niestety, ale możliwość zapisu na spotkanie dobiegła końca. Każdy miał tyle samo czasu na decyzję, każdy miał te same szanse. Jak to mówią “do odważnych świat należy” i tacy na tym skorzystali.

Ale zaczekaj jedną chwilę…

Skoro tu jesteś, to zakładam, że potrzeba Ci było więcej czasu na zastanowienie się, niż innym osobom, a zegar na poprzedniej stronie wskazał 00:00. Tak jak ten wyżej

Możesz otrzymać DRUGĄ SZANSĘ. Chcesz?

Jeśli chcesz, to proszę, wykorzystaj ją tu i teraz. Obiecuję, że kolejnej już nie będzie.

Pod tym tekstem jest do wypełnienia formularz podobny jak ten za pierwszym razem. Jednak ten nie zapisuje bezpośrednio na najbliższe spotkanie, bo tam dołączyli już ci, którzy zrobili to w terminie.

Tutaj masz możliwość zapisania się na listę rezerwową oraz na kolejne spotkanie (jeśli takie się pojawi) 

Dodając się do tej listy, masz moje słowo, że powiadomię Cię o tym, czy będzie kolejne spotkanie. A jeżeli do niego dojdzie, to również otrzymasz ode mnie taką informację, z wszystkimi danymi potrzebnymi do tego, aby dołączyć do tego spotkania. Może być taki układ?

Myślę, że jest to sprawiedliwe dla oby stron, oraz dla tych, którzy nie wahali się i podjęli decyzję szybciej. 
Nie przedłużając…

Wpisz swoje dane:

Aby otrzymać mail z powiadomieniem i linkiem do naszego spotkania.

Są to minimalne informacje potrzebne nam do tego, aby móc potwierdzić Ci prawidłowy zapis, oraz przesłać link bezpośrednio do spotkania.