Akademia Facebook High-Class

Nauczę Cię pozyskiwać przynajmniej 10 klientów miesięcznie, dzięki reklamie w Social Media. Pokarzę i wytłumaczę jak tworzyć dochodowe kampanie oraz jak zacząć sprzedawać dzięki reklamie na Facebook!

Dla kogo to szkolenie będzie strzałem w dziesiątkę:

Dobrze się jednak zastanów, bo:

To szkolenie nie będzie “złotym dotknięcie Midasa”, jeżeli nie będziesz pracować razem ze mną. Jeżeli nie będziesz przykładać się do swoich zadań i starać się jak najlepiej wykonywać powierzone Ci zadania. Nic nie robi się samo, tak więc nie znajdziesz tutaj magicznej receptury która, jak różdżka Harry’ego Pottera odmieni nagle rzeczywistość.

W tym szkoleniu dostajesz narzędzia oraz instrukcję jak się nimi posługiwać, a to jakie osiągniesz efekty, zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania. Ja oczywiście będę do Twojej dyspozycji i pomogę Ci przejść przez te wszystkie zadania.

Możesz być zatem jak C-3PO z Gwiezdnych Wojen (niby kluczowy w swojej roli, jednak ostatecznie to mały popychany robocik), albo być jak Neo z Matrixa, który wybrał czerwoną pigułkę i odmienił swoje postrzeganie świata. Stanął przed nowym wyzwaniem, dzięki pracy i nauce, posiadł nowe umiejętności, które ostatecznie postawiły go na piedestale.

Ostateczna decyzja należy jednak do Ciebie…

Co znajdziesz w akademii:

Facebook basics — podstawy podstaw:

Dowiesz się od zera jak przygotować i skonfigurować wszystkie elementy aby zacząć pracę z reklamai na FB

Facebook-basics

Facebook advanced:

Prawidłowo przygotujemy menadżera reklam oraz przejdziemy przez wszystkie jego opcje, tak aby poruszać się w nim jak profesjonalista

facebook-mini advanced

Praca z WordPress

Nauczę Cię podstaw posługiwania się WordPress’em. Dowiesz się, czym jest strona lądowania (tak zwany Landing Page) oraz jak ją samemu przygotować. Bez znajomości kodowania

Wordpress

Pozyskanie, domykanie oraz dalsza praca z klientami

Nauczysz się jak prawidłowo rozmawiać z klientami, na co zwracać uwagę podczas rozmowy z nimi tak, aby przekonać ich do siebie oraz domknąć sprzedaż. Najlepiej zrobisz to, mając wcześniej przygotowany skrypt.

Szablony reklam

Poza tym, że dowiesz się, co składa się na dobrze zbudowaną reklamę, to jeszcze zobaczysz przykłady, które później możesz wykorzystać do swoich celów. Dostaniesz gotowe przykłady świetnych reklam.

Szablony umów agencyjnych i faktur

Nie musisz szukać nigdzie w internecie czy biegać do prawników z pytaniami czy tak może wyglądać prawidłowa FV bądź umowa z klientem, bo dostaniesz wzory moich umów, które możesz edytować pod siebie. 

DODATKOWO!
Do tego wszystkiego otrzymujesz jeszcze:

6-miesięczne prowadzenie (wartość ok. 6100 zł)

Mój czas jest dla Ciebie. Jeśli na jakimkolwiek etapie masz z czymś problem, zawsze możesz się do mnie zwrócić. Dodatkowo otrzymujesz jeszcze kanał i wsparcie na WhatsApp.

Webinary i spotkania Q&A (wartość ok.1500 zł)

Grupowe spotkania online, na których pomagam wam rozwiązać aktualne problemy oraz przedstawiam nowe kolejne tematy. 

Bezpłatna pomoc techniczna (wartość ok. 1000 zł)

Na każdym etapie waszej drogi może gdzieś pojawić się problem techniczny. Nie musicie się jednak o nic martwić, bo jestem również i w tym temacie do waszej dyspozycji.

Niezbędne oprogramowanie do robienia stron internetowych — Elementor PRO + inne (wartość ok 1500 zł)

Kreator stron internetowych ”przeciągnij i upuść”, to narzędzie, które pozwala zaprojektować stronę internetową, poprzez przesuwanie i składanie poszczególnych bloków i elementów. Jeśli umiesz obsługiwać Notatnik, to umiesz obsługiwać Elementor Pro!

Prywatna grupa FB — społeczność akademii

Bezcenna wartość w postaci wsparcia od innych uczestników szkolenia. Zamknięta grupa osób, które wspólnie pomagają sobie w rozwiązywaniu problemów. To nie tylko wsparcie, ale i również nowe znajomości…

Jak by tego było mało... na koniec MEGA bonus ode mnie:

3h prywatnych wideo konsultacji — pierwsze 3 osoby (wartość ok 1800 zł)

Szkolenie kupujesz po to, aby się rozwijać, dlatego dodatkowo dostaniesz ode mnie indywidualne wsparcie. Możemy te 3h wykorzystać na wspólne pisanie reklam, przygotowanie grafik, konfiguracje reklam, ustawienie remarketingu, cokolwiek zechcesz.

Sesja strategiczna (wartość ok. 1500 zł)

Wspólnie robimy analizę tego co już masz, bądź do jeszcze jest Ci potrzebne i opracujemy idealny plan rozwojowy szyty na miarę.

Akademia Facebook High-Class

1450 

Skończ z amatorstwem i przejdź na pełen profesjonalizm. Dołącz do grona osób, które chcą rozwijać się jako profesjonaliści od reklamy w mediach społecznościowych.

Akademia Facebook High-Class

1450 

Skończ z amatorstwem i przejdź na pełen profesjonalizm. Dołącz do grona osób, które chcą rozwijać się jako profesjonaliści od reklamy w mediach społecznościowych.